Albania


...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Staffi Forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja e forumit

Lexone para se te PoStoni dhe permajuni ketyre rregullave
26Mon Nov 09, 2009 6:32 pm
hajgare :P Lexo rregullat
Asnjë mesazh i ri

LAJMRIM:NGA STAFI

Lajmrojmë Të Gjitha Procedurat Që Ndodhin Në Forum...
29Mon Nov 09, 2009 6:15 pm
hajgare :P wWw.Varez-DL.org Hinni!
Asnjë mesazh i ri

oferta me kusht

Oferta me kusht
418Mon Nov 09, 2009 6:21 pm
hajgare :P wWw.Varez-DL.org Hinni!
Asnjë mesazh i ri

Kaqaniku-forum - Përshtypje, komente, sugjerime

Këtu mund të kërkoni ndihmë rreth përdorimit të forumit ,mund të jepni sygjerime,të ankoheni dhe të bëni kërkesa rreth forumit. Vetëm rreth Mesohu.org jo për problemet tuaja .
25Wed Jun 17, 2009 2:27 pm
e.Xtract Per __--__Administrator__--__

Te rejat e fundit

 
Asnjë mesazh i ri

Info & Lajmërime

Infot më të reja rreth lajmeve
8181Sun Feb 01, 2009 4:35 pm
T3chn1calWolf Thaçi: Tadiq e ka në zyrë fantazmën e Millosheviqit
Asnjë mesazh i ri

Teknologjia Botrore

Te Rejat Nga Teknologjia Botrore
124124Thu Feb 12, 2009 2:11 pm
w1ll1am$ Teleskopi, zbulimi më i madh shkencor i njerëzimit
Asnjë mesazh i ri

Ekonomi

Ketu mund ti gjeni te rejat nga ekonomia
134134Thu Feb 12, 2009 2:42 pm
w1ll1am$ Ekonomia e Afganistanit
Asnjë mesazh i ri

V.I.P & Show Biz

ketu mund ti gjeni te rejat per V.I.P & Show Bizin Botror dhe kombetar
159159Thu Feb 12, 2009 1:58 pm
w1ll1am$ Meda për Vitin e Ri me “Dy unaza në dorë”
Asnjë mesazh i ri

Shendetsi

Gjithqka rreth shendetit
6163Fri Oct 15, 2010 12:05 pm
T3chn1calWolf Bakteriologjia
Asnjë mesazh i ri

Astrologji

Ketu mund te gjeni gjithqka rreth astrologjis si Horoskopi etjj
77Fri May 22, 2009 10:28 pm
max1 Vdekja klinike
Asnjë mesazh i ri

Fun

Gjdo gje qesharake postohet ketuu
2727Thu Jun 25, 2009 4:15 pm
max1 private

Bisedime dhe tema te ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

Prezanto Veten

Në këtë forum mund të prezantoni veten tuaj që të njiheni më mirë me të tjerët .
1225Mon Nov 09, 2009 6:25 pm
hajgare :P wWw.Varez-DL.org Hinni!
Asnjë mesazh i ri

Reklamo web faqen tende

915Mon Nov 09, 2009 6:27 pm
hajgare :P wWw.Varez-DL.org
Asnjë mesazh i ri

Argëtim & zbavitje

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ju mendoni se është argëtuese apo zbavitse .
3253Mon Feb 02, 2009 2:35 pm
T3chn1calWolf Qesharake hehehe
Asnjë mesazh i ri

Pyetje & Bisedime

Në këtë forum mund të bëni pyetje dhe gjithashtu të bisedoni për gjëra të ndryshme.
23Sat Nov 07, 2009 2:19 pm
ermira rinia e kaqanikut
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta

248258Sun Jul 11, 2010 7:52 pm
T3chn1calWolf Na i sjell ato qe blem e ti hame .
Asnjë mesazh i ri

Rinia Shqipetare

Në këtë forum mund të bisedoni rreth çdo gjëje që ka të bëj me rininë shqiptare .
34Sat Nov 07, 2009 2:40 pm
ermira si thua per shoqrin

Qendra Muzikës Shqiptare

 
Asnjë mesazh i ri

Muzikë 2009

Ketu mund të shkarkoni të gjitha muzikët të vitit 2009.
1820Tue Aug 04, 2009 7:43 pm
xhiti Loco Ft. Arta - Jamaican Lady.mp3
Asnjë mesazh i ri

Muzikë 2008

Ketu mund të shkarkoni të gjitha muzikët të vitit 2008.
107107Sat Jan 17, 2009 12:59 am
Vizitor  Zanfina Ismaili - Nga njeshi tek dhjeta 2008
Asnjë mesazh i ri

Muzikë 2007

Ketu mund të shkarkoni të gjitha muzikët të vitit 2007.
00
Asnjë mesazh i ri

ilahijë Shqip

1618Sat Sep 26, 2009 1:05 pm
DemoFire 100 ilahi vetem me nje link per shkarkim
Asnjë mesazh i ri

Tekste Këngësh Shqip

Në këtë forum do të gjeni dhe postoni tekste këngësh shqip. Kujdes : vetëm tekste këngësh në gjuhën shqipe mund të postoni.
6767Fri Jan 16, 2009 3:00 pm
Vizitor  Remzije Osmani - Pse Me Flet

Qendra Shkarkimit

 
Asnjë mesazh i ri

Programe(Freeware)

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni programe falas për kompjuterët tuaj.
659661Fri Feb 13, 2009 2:07 pm
T3chn1calWolf Download Essential NetTools
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mësime

Në këtë forum mund të gjeni mësime apo tutoriale rreth: Rrjetit, Web Hosting, Sigurimit, Viruseve, Anti-Spam, Sistemeve Operative, Formatimi dhe Rregullimine Kompjuterit, Mirëmbajtja Kompjuterike, dhe shumë e shumë të tjera. Mësimet mund të jenë edhe VIDEO, që të mësoni ju sa më lehtë.
132143Wed Apr 08, 2009 4:55 pm
w1ll1am$ -Ndim-
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuha programuese është një gjuhë e shkruar e cila nuk flitet dhe që përmban një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore 0 dhe 1, që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (konvertuese makinat vizuale)Me ndihmën e tyrë përpilohen vegla dhe programe informatike më të zhvilluara që luhen nga veglat elektronike të dirigjuara nga mikroprocesorët. Përndryshe një bashkësi e rregullave e që shërben si vegël për komunikimin në mes të programuesëve,zhvilluesve dhe makinave intelegjentë (zakonisht kompjuteri) apo gjësendi që është në gjendje të kuptojë atë gjuhë. për të fituar kode në gjuhën e makinës.
1212Mon Mar 02, 2009 1:34 pm
T3chn1calWolf disa faqe qe kan HTML code
Asnjë mesazh i ri

Lojra(Freeware)

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni lojra falas për kompjuterët tuaj.
358361Mon Jan 04, 2010 12:36 am
gken24 Loja Murlan - lojë e njohur me letra që luhet edhe me Jokerat
Asnjë mesazh i ri

TV / Mobil

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni programe dhe gjëra të ndryshme në lidhje me telefona celular si : Nokia , Ericsson , Samsung , Siemens , etj ... dhe çdo gjë që ka të me bëj SMS dhe me TV .
1920Mon Mar 02, 2009 3:32 pm
T3chn1calWolf [Bised] Cfar Telefoni mobile e keni ?
Asnjë mesazh i ri

Filma | Movies

7677Wed Feb 18, 2009 8:09 pm
xhiti Filmi - Djelmoshat E Rrezikshem 1
Asnjë mesazh i ri

Programe për Chat

Forumi i dedikuar të gjithave chat programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail Talk, dhe shumë të tjera.
55Mon Mar 02, 2009 1:41 pm
T3chn1calWolf Msg Plus

| Graphic |Design | Bulletin Board dhe CMS |

 
Asnjë mesazh i ri

Punimet Tuaj

Këtu mund të ti tregoni punimet e juaj të cilat i keni punuar qfarë do që të jetë wallpaper, signature, avatar etj...
23Wed Jun 17, 2009 2:31 pm
e.Xtract PAVARESIA
Asnjë mesazh i ri

Web Templates

Këtu mund të gjendeni dhe të postoni template të llojeve të ndryshme të cilat perdoren per: HTML, PHP, CSS, Flash etj.
88Mon Mar 02, 2009 1:52 pm
T3chn1calWolf TM 20304 Full
Asnjë mesazh i ri

Mjete (Tools) për dizajn

Këtu mud të gjeni mjete të nryshme që të lehtësojnë punën tuaj në dizajn
33Mon Mar 02, 2009 1:54 pm
T3chn1calWolf Photo Effects Studio v1.31
Asnjë mesazh i ri

vBulletin

vBulletin, një ndër CMS forum scriptimet më të popullarizuara, këtu mund të gjëni shumë gjëra të ndryshme që mund të ju ndihmoj në përdorimin e vBulletin.
49Mon Mar 02, 2009 2:09 pm
T3chn1calWolf Te Gjitha Versionet E Vbullnetit KTuh ?
Asnjë mesazh i ri

phpBB

Këtu mund të gjeni dhe postoni të gjitha verzionet e phpbb, gjithashtu edhe shumë gjëra për scriptim.
00
Asnjë mesazh i ri

Joomla

Këtu mund të postoni dhe gjeni të gjitha verzionet e Joomla, gjithashtu edhe shumë gjëra për scriptim. Joomla, si një ndër scriptimet më të popullarizuara pra të gjitha rreth joombla mundeni ti gjeni ketu.
11Mon Mar 02, 2009 2:13 pm
T3chn1calWolf Si te instalojm joomla ne hostin tuaj
Asnjë mesazh i ri

Tjera CMS

Përpos këtyre scriptimëve që i kemi ndar, ka edhe shumë tjera, këtu mund të gjeni më shumë rreth atyre.
22Mon Mar 02, 2009 2:16 pm
T3chn1calWolf Purist Red

Bota e Sportit

 
Asnjë mesazh i ri

Futbolli

Në këtë forum mund të bisedoni rreth çdo gjëje që ka të bëj me futbollin , ekipet shqiptare , europiane dhe botërore , ligat shqiptare , europiane dhe botërore , etj etj .
339349Mon Mar 02, 2009 2:25 pm
T3chn1calWolf Redknapp: Manchesteri mund të fitojë shumë
Asnjë mesazh i ri

Motor Sport

Në këtë forum mund të bisedoni rreth çdo gjëje që ka të bëj me rallye , formula 1 , moto gp dhe çdo gjë tjetër që ka të bëj me motor sport.
22Tue Jan 13, 2009 7:06 pm
T3chn1calWolf Domenikali dhe Masa: E ndërtuar për të fituar!
Asnjë mesazh i ri

sporte luftarake

Në këtë forum mund të bisedoni rreth çdo gjëje që ka të bëj me sportet luftarake si boks-i , karate-ja , judo-ja , mundja , etj etj .
66Thu Feb 12, 2009 3:38 pm
w1ll1am$ Arti luftarak
Asnjë mesazh i ri

Sporte të ndryshme

Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth çdo gjëje që ka të bëj me basketboll, NBA, volejboll , hendboll , not, atletikë , shah , tenis , etj etj ..
1414Thu Feb 12, 2009 3:42 pm
w1ll1am$ Atletika

Gjuha shqipe dhe gjuhët ndërkombëtare

 
Asnjë mesazh i ri

Gjuha dhe letërsia shqipe

Këtu mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me gjuhën shqipe , si p.s : tekste , gramatik , etj etj .
922Sat Jan 17, 2009 11:30 am
w1ll1am$ Kulla e Shqipes - program për përvetësimin dhe studimin e thellë të gjuhës shqipe
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Angleze

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me gjuhën angleze
79Thu Feb 12, 2009 3:45 pm
w1ll1am$ Gjuha angleze
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Gjermane

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me gjuhën gjermane / In diesem Forum können Sie alles auf der deutschen Sprache postieren.
78Wed Jul 08, 2009 8:34 pm
atdhe disa fjal Deutsch-Albania
Asnjë mesazh i ri

Gjuha Franqeze

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me gjuhën franqeze / Dans ce forum vous pouvez poster tout sur la langue française .
77Thu Feb 12, 2009 3:49 pm
w1ll1am$ Gjuha gjermane
Asnjë mesazh i ri

Gjuhët e tjera

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me gjuhët e tjera që përdoren më pak , si p.sh :italisht, spanjollisht , portugalisht , holandisht , etj etj .
810Thu Feb 12, 2009 3:53 pm
w1ll1am$ Gjuha spanjolle

Shkencat Natyrore dhe Matematika

 
Asnjë mesazh i ri

Biologjia

Në këtë forum mund të postoni gjdo gjë që ka të bëj me biologji.
78Thu Feb 12, 2009 4:21 pm
T3chn1calWolf Gishtat e dorës së njeriut
Asnjë mesazh i ri

Astronomia

Në këte forum mund të postoni dhe të gjeni ëdo gjë që ka të bëj me astronomi, astrofizikë dhe ëdo gjë tjetër që ndërlidhet me dukuritë që ndodhin jashtë tokës dhe atmosferës.
44Thu Feb 12, 2009 3:06 pm
w1ll1am$ Vegla astronomike
Asnjë mesazh i ri

Besimet Fetare

Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimet fetare
00
Asnjë mesazh i ri

Matematik

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me Matematikë.
66Mon Nov 09, 2009 6:18 pm
hajgare :P Matematik
Asnjë mesazh i ri

Fizikë dhe Kimi

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me Fizikë dhe Kimi .
1212Thu Feb 12, 2009 3:24 pm
w1ll1am$ Fizika bërthamore
Asnjë mesazh i ri

Shkencat e tjera

Në këtë forum mund të postoni ëdo gjë që ka të bëj me shkencat dhe natyrat qe nuk jan cekur në forumet e lart përmendura , si p.s : Aeronatutika , Arkeologjia , Arkitektura , Astronautika , Astronomia , Filozofia , Kibernetika , Meteorologjia , Pseudoshkenca , Psikologjia dhe Statistika .
66Thu Feb 12, 2009 3:30 pm
w1ll1am$ Shkencat agrokulturore
Asnjë mesazh i ri

Gjeografia

Gjeografia (nga greq. γη / γαια, gi / gea - tokë, dhe γραφειν, grafin - shkruaj, (për) shkrim) është shkenca që studion, përshkruan, sqaron dhe e riparaqet tokën në pamjet e saj fizike, si edhe hapësirën, mjedisin dhe vendin e jetesës , ndërveprimin dhe pasojat e organizmave, gjallesave të sipërfaqes së saj. Pra, ajo studion trojet, qofshin ato natyrore apo njerzore, dhe ecuritë (proëeset) qëi ndikojnë ato, si dhe pse ato ndryshojnë me kalimin e kohës, dhe si ato ndryshojnë në hapësir
00
...:::KAQANIKU...::: Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 2974 artikuj
Forumi ka 133 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri avdyl
24 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 24 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 57 më Thu Dec 28, 2023 12:03 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Users having a birthday today : ola (32)
Users with a birthday within the next 7 days: flori (31)
Legjenda : [ Administrators ][ Super Moderator ][ Moderator ][ Designerat ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur