Albania - 


...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Bakteriologjia
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeFri Oct 15, 2010 12:05 pm nga T3chn1calWolf

» Na i sjell ato qe blem e ti hame .
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 7:52 pm nga T3chn1calWolf

» Loja Murlan - lojë e njohur me letra që luhet edhe me Jokerat
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeMon Jan 04, 2010 12:36 am nga gken24

» Lexo rregullat
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 6:32 pm nga hajgare :P

» wWw.Varez-DL.org
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 6:27 pm nga hajgare :P

» wWw.Varez-DL.org Hinni!
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 6:25 pm nga hajgare :P

» wWw.Varez-DL.org Hinni!
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 6:21 pm nga hajgare :P

» wWw.Varez-DL.org Hinni!
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 6:20 pm nga hajgare :P

» Matematik
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 6:18 pm nga hajgare :P

Affiliates
free forum

Chat Shqiptar
Chat
Thaçi: Tadiq e ka në zyrë fantazmën e Millosheviqit
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:35 pm nga T3chn1calWolf
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar se i vjen keq që disa në Beograd ende jetojnë në kohën e Sllobodan Millosheviqit, dhe se fantazma e tij ende është e pranishme në zyrën e Boris Tadiqit.
Në një intervistë për të përditshmen kroate "Jutarnji List", Thaçi ka thënë se "fatkeqësisht, Beogradi ende nuk mund të pajtohet me faktin se Kosova është e …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Zelanda e Re së shpejti do ta njohë Kosovën
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:34 pm nga T3chn1calWolf
Burime diplomatike të Gazetës Express kanë bërë të ditur se shumë shpejt pritet njohja e pavarësisë së Kosovës nga Zelanda e Re.
Ku burim nuk përmend ndonjë datë, megjithëkëtë thotë se ajo do të ndodh në ditët e ardhshme. “Këto ditë pritet të na njoh edhe Zelanda e Re”, ka thënë ky burim për Gazetën Express.

Deri më tani pavarësinë e Kosovës e kanë njohur …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
S’ka çështje të Kosovës, statusi është zgjidhur
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:32 pm nga T3chn1calWolf
Çështja e Kosovës ka marrë fund, sepse është zgjidhur statusi i Kosovës. Sipas mendimit tim - rihapja e çështjes së Kosovës është gjë joreale - ka deklaruar Cameron Munter, ambasador i SHBA-ve në Beograd.
Munter po ashtu ka thënë se liderët institucionalë të Republikës së Serbisë dhe ata të Republikës së Kosovës do të duhej të bisedonin si fqinjë dhe t’i zgjidhin …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
PDK-ja e AAK-ja vazhdojnë t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:32 pm nga T3chn1calWolf
Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, po vazhdojnë përpjekjet që t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin duke shpërndarë libreza.
Kështu PDK-ja në Gjilan ka paralajmëruar që sot do të bëhet aderimi i kryesisë së AAK-së së Gjilanit në PDK, ndërsa AAK-ja konsolidimin e kryesisë së re të Degës së partisë në këtë qytet.

Nga ana tjetër, …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
PSD: Raporti i Qeverisë është shumë joprofesional
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:31 pm nga T3chn1calWolf
Raporti i qeverisë për punën njëvjeçare në përgjithësi është shumë joprofesional, i stërngarkuar me detaje të panevojshme, me përshkrime të punëve rutinore dhe më shumë pak substancë, ka vlerësuar Partia Social Demokrate.
Ky raport, sipas kësaj partie, nuk korrespondon me realitetin që është krijuar në Kosovë për një vit pune të kësaj qeverie. “Çudit fakti se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
100 kriminelë shqiptarë “strehohen” në Britani
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:32 pm nga T3chn1calWolf
Të paktën 100 kriminelë shqiptarë fshihen në Angli dhe ky shtet nuk po i ekstradon. Në një artikull të botuar sot online Daily Telegraph i referohet një deklarate që drejtori i përgjithshëm i Policisë shqiptare, Ahmet Prençi ka bërë mbrëmë ku ankohet se gjykatat britanike po pengojnë përpjekjet e vendit te tij që kriminelët të ekstradohen në Shqipëri.

Shumë nga këta …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Rama: Modeli “Tirana” në gjithë Shqipërinë
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:31 pm nga T3chn1calWolf
Modeli “Tirana” do të vazhdojë të jetë pjesë e fushatës zgjedhore për socialistet.

Kryebashkiaku Edi Rama dhe njëherë ju ka premtuar qytetarëve se projektet që po ndërmerr Bashkia e Tiranës për të ndryshuar kryeqytetin, do të shtrihen në të gjithë vendin.

Këtë deklaratë Rama e beri gjatë mbjelljes së pemëve në rrugët “Dëshmorët e 4 shkurtit”.

Gjate …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ngritja e njerëzve në vend të peshave
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:22 am nga T3chn1calWolf
Një klub i peshëngritjes në Londër ka filluar të aplikojë një program të ri të ushtrimeve në kuadër të cilit anëtarët në trajnime nuk ngritin pesha si deri më tani, por njerëz.

Në klubin e peshëngritjes Gymbox në Londër nuk do të keni nevojë të ndërroni peshat nëse dëshironi të rritni peshën për ngritje. Në vend të kësaj, thjesht do të kapni një njeri tjetër …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kapet i arratisuri, nën krevatin e nënës së tij
...:::KAQANIKU...::: - portal Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:20 am nga T3chn1calWolf
Një mashkull 39-vjeçar në arrati për plaçkitje në Rumani është gjetur pas katër vitesh, duke u fshehur nën krevatin e nënës së tij.

Petru Susanu ka përdorë dërrasat e dyshemesë dhe tepihun që t’i bëj vetes një skutë për fshehje nën krevatin e nënës së tij në shtëpinë e tyre në qytetin Vladeni.

Por ai është zbuluar kur fqinjët e dyshimtë thirrën policinë …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Statistikat
Forumi ka 133 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri avdyl

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2974 artikuj v 2833 temat
Forum
Kush është në linjë
25 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 25 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 57 më Thu Dec 28, 2023 12:03 pm