Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kapet i arratisuri, nën krevatin e nënës së tij

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Kapet i arratisuri, nën krevatin e nënës së tij Empty
MesazhTitulli: Kapet i arratisuri, nën krevatin e nënës së tij   Kapet i arratisuri, nën krevatin e nënës së tij Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:20 am

Një mashkull 39-vjeçar në arrati për plaçkitje në Rumani është gjetur pas katër vitesh, duke u fshehur nën krevatin e nënës së tij.

Petru Susanu ka përdorë dërrasat e dyshemesë dhe tepihun që t’i bëj vetes një skutë për fshehje nën krevatin e nënës së tij në shtëpinë e tyre në qytetin Vladeni.

Por ai është zbuluar kur fqinjët e dyshimtë thirrën policinë pasi që e kishin parë nënën e tij duke blerë cigare dhe birra edhe pse ajo nuk është person që përdorë alkool apo duhan.

"Pronari i dyqanit menjëherë ishte bërë i dyshimtë sepse dyqani i tij ishte një prej vendeve ku ai kishte vjedhur rregullisht dhe gjithmonë vidhte të njëjtin lloj të cigareve, mu sikur ato që gruaja po blinte", ka thënë një burim i policisë.

Zëdhënësja e policisë lokale Virginia Pralea ka thënë se: "Mashkulli ka qenë në listën e të kërkuarve pasi që ishte dënuar për një plaçkitje në vitin 2005”.

"Ai kishte bërë një vend për tu fshehur nën krevatin e nënës së tij, duke përdorë tepihë dhe dërrasa të dyshemesë", ka shtuar ajo.

Tani Susanu është duke u përballë me katër vite tjera në burg për plaçkitje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Kapet i arratisuri, nën krevatin e nënës së tij
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lotet E Nenes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Info & Lajmërime-
Kërce tek: