Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 PDK-ja e AAK-ja vazhdojnë t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

PDK-ja e AAK-ja vazhdojnë t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin Empty
MesazhTitulli: PDK-ja e AAK-ja vazhdojnë t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin   PDK-ja e AAK-ja vazhdojnë t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:32 pm

Partia Demokratike e Kosovës dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, po vazhdojnë përpjekjet që t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin duke shpërndarë libreza.
Kështu PDK-ja në Gjilan ka paralajmëruar që sot do të bëhet aderimi i kryesisë së AAK-së së Gjilanit në PDK, ndërsa AAK-ja konsolidimin e kryesisë së re të Degës së partisë në këtë qytet.

Nga ana tjetër, kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, do të shpërndajë sot në Deçan rreth 1.500 libreza për anëtarët e rinj të partisë, të cilët kanë qenë anëtarë të partive të tjera përfshirë edhe të PDK-së, njofton nëpërmjet një komunikate shtypi AAK-ja.

Kjo luftë për libreza mes këtyre dy partive ka nisur para disa javësh kur në PDK kaluan AAK-ja e Vushtrrisë dhe e Drenasit. /ktv/

PDK-ja e AAK-ja vazhdojnë t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin F.0201135009507_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
PDK-ja e AAK-ja vazhdojnë t’ia marrin njëra-tjetrës elektoratin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fillojnë bisedimet derisa vazhdojnë protestat
» Adelina dhe Jehona lëvdojnë njëra-tjetrën
» Horne: Po bëra seks me Kylien të gjithë do ta marrin vesh

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Info & Lajmërime-
Kërce tek: