Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rama: Modeli “Tirana” në gjithë Shqipërinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Rama: Modeli “Tirana” në gjithë Shqipërinë Empty
MesazhTitulli: Rama: Modeli “Tirana” në gjithë Shqipërinë   Rama: Modeli “Tirana” në gjithë Shqipërinë Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 8:31 pm

Modeli “Tirana” do të vazhdojë të jetë pjesë e fushatës zgjedhore për socialistet.

Kryebashkiaku Edi Rama dhe njëherë ju ka premtuar qytetarëve se projektet që po ndërmerr Bashkia e Tiranës për të ndryshuar kryeqytetin, do të shtrihen në të gjithë vendin.

Këtë deklaratë Rama e beri gjatë mbjelljes së pemëve në rrugët “Dëshmorët e 4 shkurtit”.

Gjate muajit janar dhe shkurt pritet të përfundojë mbjellja e rreth 3.000 pemëve dekorative të llojeve të ndryshme nëpër të gjitha hapësirat e planifikuara të Tiranës.

Kryebashkiaku Edi Rama
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Rama: Modeli “Tirana” në gjithë Shqipërinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ekrem e Gazmend Rama
» BB paralajmëron Shqipërinë: Kujdes nga kriza
» Superliga shqiptare: Tirana, kampione e fazës së parë
» Hudson: Më pëlqejnë të gjithë meshkujt
» Horne: Po bëra seks me Kylien të gjithë do ta marrin vesh

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Info & Lajmërime-
Kërce tek: