Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Na i sjell ato qe blem e ti hame .

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$


Male Numri i postimeve : 908
Age : 34
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Na i sjell ato qe blem e ti hame . Empty
MesazhTitulli: Na i sjell ato qe blem e ti hame .   Na i sjell ato qe blem e ti hame . Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 5:49 pm

Na i sjell ato qe blem e ti hame .
Para disa kohesh në Shkoder një çiftë ishin te stacioni i trenit e
donin të shkonin në Tiranë dhe ishte hera e parë që po udhtonin me
tren. Ata panë se shum nga udhetarët po blinin banane, por këto se
dinin se qfarë ishin. Ishte hera e parë që kishin parë banane e
vendosen që ti blenin. Gjate rrugës burri i thot gruas na i sjell ato
që blem e ti hamë. Gruaja ja jep burrit por burri i thotë a po e ban
prove ti e para ,jo ja kthen gruaja haje ti i pari e me thuaj si është,
jo ti jo unë e ky muhabet zgjate deri te tuneli ne leshë, në momentin
hyrjes në tunel burri e kafshon bananen dhe gruaja e pyet e provove si
është? Mos e ha i thotë burri se ti qerroka te dy sytë e ballit. (nese
se keni kuptu me thoni haha)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Na i sjell ato qe blem e ti hame . Empty
MesazhTitulli: Re: Na i sjell ato qe blem e ti hame .   Na i sjell ato qe blem e ti hame . Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 7:52 pm

se kum kuptu Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Na i sjell ato qe blem e ti hame .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: