Albania


...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Qendra Shkarkimit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe(Freeware)

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni programe falas për kompjuterët tuaj.
659661Fri Feb 13, 2009 2:07 pm
T3chn1calWolf Download Essential NetTools
Asnjë mesazh i ri

Tutorials & Mësime

Në këtë forum mund të gjeni mësime apo tutoriale rreth: Rrjetit, Web Hosting, Sigurimit, Viruseve, Anti-Spam, Sistemeve Operative, Formatimi dhe Rregullimine Kompjuterit, Mirëmbajtja Kompjuterike, dhe shumë e shumë të tjera. Mësimet mund të jenë edhe VIDEO, që të mësoni ju sa më lehtë.
132143Wed Apr 08, 2009 4:55 pm
w1ll1am$ -Ndim-
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe Programuese

Gjuha programuese është një gjuhë e shkruar e cila nuk flitet dhe që përmban një vegël informatike e përpiluar nga operacionet matematikore 0 dhe 1, që shërben për të shkruar domene të cilat përcillen në veglat (konvertuese makinat vizuale)Me ndihmën e tyrë përpilohen vegla dhe programe informatike më të zhvilluara që luhen nga veglat elektronike të dirigjuara nga mikroprocesorët. Përndryshe një bashkësi e rregullave e që shërben si vegël për komunikimin në mes të programuesëve,zhvilluesve dhe makinave intelegjentë (zakonisht kompjuteri) apo gjësendi që është në gjendje të kuptojë atë gjuhë. për të fituar kode në gjuhën e makinës.
1212Mon Mar 02, 2009 1:34 pm
T3chn1calWolf disa faqe qe kan HTML code
Asnjë mesazh i ri

Lojra(Freeware)

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni lojra falas për kompjuterët tuaj.
358361Mon Jan 04, 2010 12:36 am
gken24 Loja Murlan - lojë e njohur me letra që luhet edhe me Jokerat
Asnjë mesazh i ri

TV / Mobil

Në këtë forum mund të postoni dhe shkarkoni programe dhe gjëra të ndryshme në lidhje me telefona celular si : Nokia , Ericsson , Samsung , Siemens , etj ... dhe çdo gjë që ka të me bëj SMS dhe me TV .
1920Mon Mar 02, 2009 3:32 pm
T3chn1calWolf [Bised] Cfar Telefoni mobile e keni ?
Asnjë mesazh i ri

Filma | Movies

7677Wed Feb 18, 2009 8:09 pm
xhiti Filmi - Djelmoshat E Rrezikshem 1
Asnjë mesazh i ri

Programe për Chat

Forumi i dedikuar të gjithave chat programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail Talk, dhe shumë të tjera.
55Mon Mar 02, 2009 1:41 pm
T3chn1calWolf Msg Plus
Qendra Shkarkimit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur