Albania


...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

| Graphic |Design | Bulletin Board dhe CMS |

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Punimet Tuaj

Këtu mund të ti tregoni punimet e juaj të cilat i keni punuar qfarë do që të jetë wallpaper, signature, avatar etj...
23Wed Jun 17, 2009 2:31 pm
e.Xtract PAVARESIA
Asnjë mesazh i ri

Web Templates

Këtu mund të gjendeni dhe të postoni template të llojeve të ndryshme të cilat perdoren per: HTML, PHP, CSS, Flash etj.
88Mon Mar 02, 2009 1:52 pm
T3chn1calWolf TM 20304 Full
Asnjë mesazh i ri

Mjete (Tools) për dizajn

Këtu mud të gjeni mjete të nryshme që të lehtësojnë punën tuaj në dizajn
33Mon Mar 02, 2009 1:54 pm
T3chn1calWolf Photo Effects Studio v1.31
Asnjë mesazh i ri

vBulletin

vBulletin, një ndër CMS forum scriptimet më të popullarizuara, këtu mund të gjëni shumë gjëra të ndryshme që mund të ju ndihmoj në përdorimin e vBulletin.
49Mon Mar 02, 2009 2:09 pm
T3chn1calWolf Te Gjitha Versionet E Vbullnetit KTuh ?
Asnjë mesazh i ri

phpBB

Këtu mund të gjeni dhe postoni të gjitha verzionet e phpbb, gjithashtu edhe shumë gjëra për scriptim.
00
Asnjë mesazh i ri

Joomla

Këtu mund të postoni dhe gjeni të gjitha verzionet e Joomla, gjithashtu edhe shumë gjëra për scriptim. Joomla, si një ndër scriptimet më të popullarizuara pra të gjitha rreth joombla mundeni ti gjeni ketu.
11Mon Mar 02, 2009 2:13 pm
T3chn1calWolf Si te instalojm joomla ne hostin tuaj
Asnjë mesazh i ri

Tjera CMS

Përpos këtyre scriptimëve që i kemi ndar, ka edhe shumë tjera, këtu mund të gjeni më shumë rreth atyre.
22Mon Mar 02, 2009 2:16 pm
T3chn1calWolf Purist Red
| Graphic |Design | Bulletin Board dhe CMS | Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur