Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Redknapp: Manchesteri mund të fitojë shumë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Redknapp: Manchesteri mund të fitojë shumë Empty
MesazhTitulli: Redknapp: Manchesteri mund të fitojë shumë   Redknapp: Manchesteri mund të fitojë shumë Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 2:25 pm

Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se Manchester United mund t’ia dalë t’i fitojë të gjitha trofetë këtë sezon, pasi Djajtë e Kuq mbrëmë triumfuan në finalen e Kupës Carling.
“Ata kanë shans të fitojnë shumë. Ata janë një ekip për t’u mposhtur, dhe kanë një skuadër fantastike”, ka thënë Redknapp.

“Liga po shkon në favor të tyre. Nuk do të kishit vënë bast kundër tyre as në Ligën e Kampionëve. Ndërsa edhe në gjysmëfinale të Kupës FA do të ketë një përballje mes katër ekipeve të mëdha”, ka shtuar trajneri i Tottenhamit.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Redknapp: Manchesteri mund të fitojë shumë Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Redknapp: Manchesteri mund të fitojë shumë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: