Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kulla e Shqipes - program për përvetësimin dhe studimin e thellë të gjuhës shqipe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 31
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Kulla e Shqipes - program për përvetësimin dhe studimin e thellë të gjuhës shqipe Empty
MesazhTitulli: Kulla e Shqipes - program për përvetësimin dhe studimin e thellë të gjuhës shqipe   Kulla e Shqipes - program për përvetësimin dhe studimin e thellë të gjuhës shqipe Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 11:30 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kulla e Shqipes - program për përvetësimin dhe studimin e thellë të gjuhës shqipe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Gjuha shqipe dhe gjuhët ndërkombëtare :: Gjuha dhe letërsia shqipe-
Kërce tek: