Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 rinia e kaqanikut

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ermiraFemale Numri i postimeve : 2
Age : 27
Qyteti : kaqanik
Registration date : 07/11/2009

rinia e kaqanikut Empty
MesazhTitulli: rinia e kaqanikut   rinia e kaqanikut Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 2:19 pm

Viteve te fundit kaqaniku si edhe gjithe vendet tjera jetojn me faktin se nje dit do te vdesin dhe nuk mendojn se duhet ta meritojne vdekjen.Shumica jane ne fene Islame por nuk e respektojne edhe aq ate nje pakic e fale namazin do te ishte shume mire sikur te mund ti bindim ata se ne duhet ta respektojme fene ton te dijm se ka Zot dhe se tek Ai do te kthehemi keshtu qe duhet te bejme vepra te mira qe ne boten tjeter te sherblehemi nga Zoti yne me Xhenet.Per te gjithe te rinjet duhet te bisedojm qe te mos i leme ata te fundosen ne nje erresire duke qene ne driten e Allahut pra dua qe ta ndimojm vendin tone qe pos kesaj bote te jemi te lumtur edhe ne boten tjeter(Ahiret).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
rinia e kaqanikut
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Pyetje & Bisedime-
Kërce tek: