Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 si thua per shoqrin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitorsi thua per shoqrin Empty
MesazhTitulli: si thua per shoqrin   si thua per shoqrin Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 12:24 am

gjith kan thon besnik bonu bej kerkujt mos i nxin, edhe ni sen ne prof gjith na ka thon mas shumti duje veten tani qa te mbesin tjeter duj te tjert...
ka ardh koha qe su mbet mi besu kerkujt gjith u kon veq interes po tash menoj qe me te madhe ... kshtu qe gjith ni besim te rezervuar...
po prap mendoj kam mendim shum pozitiv munet mu kon ma mir po ne pergjithsi them qe eshte jo ne nivel aq te duhur po jo edhe aq keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ermiraFemale Numri i postimeve : 2
Age : 27
Qyteti : kaqanik
Registration date : 07/11/2009

si thua per shoqrin Empty
MesazhTitulli: Re: si thua per shoqrin   si thua per shoqrin Icon_minitimeSat Nov 07, 2009 2:40 pm

Nje fjale thote:"Me mire vetem se sa ne nje shoqeri te keqe" ,dhe:"Largoje shoqerine e keqe nga vetja zbuloje ate qe e don dhe duaje e ruaje ate gjithmone","Shoqeria kur eshte e mire ka vlere shume te madhe".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si thua per shoqrin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Rinia Shqipetare-
Kërce tek: