Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cambiasso vazhdon kontratën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Cambiasso vazhdon kontratën Empty
MesazhTitulli: Cambiasso vazhdon kontratën   Cambiasso vazhdon kontratën Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:45 pm

Numri i sotëm i gazetës italiane "Corriere dello Sport" njofton se Esteban Cambiasso është shumë afër nënshkrimit të një marrëveshjeje të re me Interin dhe kjo pritet të ndodhë në javët e ardhshme.
Kontrata aktuale e argjentinasit me zikaltrit skadon në qershor të vitit 2010, ndërkohë që pritet vazhdimi i saj deri në qershor të vitit 2013.

Cambiasso është transferuar te Nerazzurët në vitin 2004 nga Reali i Madridit. Ai ka zhvilluar më shumë se 100 ndeshje për Interin, duke fituar tre Scudetto, dy Kupa të Italisë dhe tre Super Kupa të Italisë.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Cambiasso vazhdon kontratën Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Cambiasso vazhdon kontratën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: