Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Spaleti vazhdon me Romën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xoni
antar 0%
antar 0%
xoni

Male Numri i postimeve : 46
Age : 26
Qyteti : kaqanik
Registration date : 15/01/2009

Spaleti vazhdon me Romën Empty
MesazhTitulli: Spaleti vazhdon me Romën   Spaleti vazhdon me Romën Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:46 pm

Megjithëse lajmi është publikuar nga vet zyrtarët e klubit, nuk është dhënë asnjë informacion rreth vlerës dhe kohëzgjatjes së kontratës së re. Në komunikatën e lëshuar për media thuhet: “Kryetari i klubit Franko Sensi dhe trajneri Luçiano Spaleti me kënaqësi të madhe publikojnë vazhdimin e kontratës. Hollësitë për kontratën e re do të publikohen nesër”. Sipas zërave që qarkullojnë në kryeqytetin italian, parashikohet që Spaleti të ketë nënshkruar kontratën deri në vitin 2011, ndërsa për një stinor ai do të marrë 1.4 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Spaleti vazhdon me Romën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: