Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Vazhdon telenovela 'Kaka-Real Madrid'

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Vazhdon telenovela 'Kaka-Real Madrid' Empty
MesazhTitulli: Vazhdon telenovela 'Kaka-Real Madrid'   Vazhdon telenovela 'Kaka-Real Madrid' Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 3:12 pm

Shtypi spanjoll thotë se superylli brazilian Kaka ndoshta e ka refuzuar Manchester Cityn, mirëpo ai është në pritje të ofertës nga gjigantët spanjollë të Real Madridit.

Derisa Milani po mundohet ta qetësojë situatën dhe të fajësojë të gjithë pos vetes në lidhje me dështimin e transferimit të Kaka te Manchester City, gazetat spanjolle “Marca” dhe “AS” shkruajnë se tash më shumë se kurrë Mbretërit janë afër transferimit të brazilianit.

Të dy gazetat njoftojnë se Kaka është hidhëruar me drejtuesit e Milanit, të cilët dëshironin ta shesin atë te City dhe i ka prishur raportet me hierarkinë e Rossonerëve, prandaj dëshiron të largohet.

“Marca” thotë se Los Merengues duhet të tentojnë tash ta blejnë ish-lojtarin më të mirë në botë, sepse aktualisht mund ta transferojnë për 80 milionë euro, ndërsa në verë ata duhet të paguajnë 20 milionë më shumë.

“AS” nuk i pyetur direkt drejtuesit e Milanit në lidhje me këtë gjë, mirëpo e ka cituar zëvendëspresidentin e Milanit, Adriano Galliani, të ketë thënë: “Nuk mund të flas për transferime, po ashtu nuk mund të flas as për Real Madridin”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Vazhdon telenovela 'Kaka-Real Madrid'
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guardiola: Real Madrid nuk do ta josh Messin
» Real Madrid shёnon fitore tё lehtё
» Ronaldo theret Adrianon ne Real Madrid
» Real Madrid ka gati 40 milionë për Paton
» Real Madrid kërkon të transferojë Lorik Canën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: