Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Real Madrid ka gati 40 milionë për Paton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 31
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Real Madrid ka gati 40 milionë për Paton Empty
MesazhTitulli: Real Madrid ka gati 40 milionë për Paton   Real Madrid ka gati 40 milionë për Paton Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 6:58 pm

Kampioni i Spanjës, Real Madrid, është duke përgatitur një ofertë të majme për sulmuesin e Milanit, Alexandre Pato.

Pas gjasave të vogla për të marrë shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Carlos Tevez, dhe atij të Genoas, Diego Milito, duket se Reali tash e sheh Paton si një pasues ideal për sulmuesin holandez Ruud van Nistelrooy.

Holandezi iu nënshtrua operacionit në gju dhe do të jetë jashtë fushe deri në fund të sezonit, që ka alarmuar stafin menaxhues të klubit, veçanërisht pas dështimeve në disa ndeshje të fundit.

Braziliani ka dështuar të gjejë minutazhin e duhur këtë sezon tek Milani, dhe së fundi raportohet se Reali ka ndarë 40 milionë funte për të joshur Paton drejt Santiago Bernabeut.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Real Madrid ka gati 40 milionë për Paton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: