Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zambrotta: Interi ka fat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Zambrotta: Interi ka fat Empty
MesazhTitulli: Zambrotta: Interi ka fat   Zambrotta: Interi ka fat Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:08 pm

Dy rivalët e përjetshëm, Interi dhe Milani, përballën të dielën mbrëma në Giussepe Meazza në Derby della Madonnina, ndërsa mbrojtësi i Rossonerëve, Gianluca Zambrotta, pohon se zikaltrit kanë fat që Kaka mungon, megjithatë ata sërish do të mposhten.
“Cila është e fshehta e Interit? Ata kanë vetëm një: fatin. Secilën herë kur ndeshja shkon në dëm të tyre ata gjejnë mënyrën për të fituar, falë një ‘goli të fatit’”.

“Do të jetë vështirë të luajmë në mungesë të Kaka, megjithatë Milani ka edhe lojtarë tjerë. Aty janë Pato, Ronaldinho dhe Seedorf, të cilët në çdo moment mund ta dënojnë skuadrën kundërshtare”, ka thënë ish-mbrojtësi i Juventusit për “Il Giornale”.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Zambrotta: Interi ka fat Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Zambrotta: Interi ka fat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: