Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Roki: Nuk shkoj te Interi, jam i lumtur në Lacio

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Roki: Nuk shkoj te Interi, jam i lumtur në Lacio Empty
MesazhTitulli: Roki: Nuk shkoj te Interi, jam i lumtur në Lacio   Roki: Nuk shkoj te Interi, jam i lumtur në Lacio Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 8:39 am

Kapiteni i Lacios, Tomaso Roki, ka hedhur poshtë zërat se ai mund të bashkohet me Interit gjatë këtij muaji. Mediat italiane ka disa javë që kanë filluar të përmendin Rokin si zëvendësues të Adrianos te zikaltrit, mirëpo vetë lojtari ka përjashtuar një mundësi të tillë.
"Pa dyshim se është ndjenjë e mirë të ndërlidhesh me Interin dhe është diçka e mirë kur të vlerëson një klub i tillë, por unë jam shumë i lidhur me Lacion, jam kapiten skuadre dhe gjithmonë kam thënë se karriera ime do të vazhdojë këtu. Çka nëse bëhet një ofertë zyrtare nga Interi? Për momentin nuk mendoj asgjë rreth kësaj çështjeje", ka theksuar Roki.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Roki: Nuk shkoj te Interi, jam i lumtur në Lacio Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Roki: Nuk shkoj te Interi, jam i lumtur në Lacio
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: