Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tare: Derbi Lacio - Roma, si sfida Shqipëri-Greqi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Tare: Derbi Lacio - Roma, si sfida Shqipëri-Greqi Empty
MesazhTitulli: Tare: Derbi Lacio - Roma, si sfida Shqipëri-Greqi   Tare: Derbi Lacio - Roma, si sfida Shqipëri-Greqi Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:20 pm

Igli Tare, ish-sulmuesi shqiptar i Lacios, ka folur në mediat italiane
për derbin që do të luhet të dielën mes Romës dhe La-cios. Drejtori
teknik i bardhekaltërve e ka krahasuar këtë takim me një …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tare: Derbi Lacio - Roma, si sfida Shqipëri-Greqi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: