Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ibraimovich: Tre pikë kundër Juventus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Ibraimovich: Tre pikë kundër Juventus Empty
MesazhTitulli: Ibraimovich: Tre pikë kundër Juventus   Ibraimovich: Tre pikë kundër Juventus Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:17 pm


Ibraimovich: Tre pikë kundër Juventus Ibrahimovic-300x200
Pasi ka pronesuar per te treten here “Topin e arte” (si futbollisti me
i miri i vitit 2008 ne Suedi) dhe per kete “falenderoj familjen time,
shoket dhe tekniket e Interit dhe te skuadres …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibraimovich: Tre pikë kundër Juventus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: