Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Haan i kënaqur me një pikë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Haan i kënaqur me një pikë Empty
MesazhTitulli: Haan i kënaqur me një pikë   Haan i kënaqur me një pikë Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 4:50 pm

Në kundërshtim me atë që pritej, trajneri i Përfaqësueses shqiptare Arie Haan është shprehur i kënaqur me barazimin e skuadrës kuqezi përballë përfaqësueses më të dobët në grup, asaj të Maltës.
Duke folur për SuperSport, Haan nuk ka hezituar edhe t’i kritikojë futbollistët e tij.

Holandezi tha se sulmi dhe mesfusha qëndruan shumë larg në pjesën e dytë dhe kjo ishte një e metë e madhe për Kombëtaren tonë.

“Jam i kënaqur me rezultatin duke parë ndeshjen që luajtëm në 45 minutat e dyta, dhe gjatë 45 minutave të dyta u munduam ta ruajmë rezultatin”, ka theksuar Haan.

Trajneri ka bërë edhe një koment për paraqitjen pozitive të Gilman Likes, ndoshta më i miri i kombëtares kuqezi.

“Sot ishte në një pozicion të mire në një ndeshje të vështire. Në pjesën e dyte menduam më shumë për barazimin. U kam thënë lojtarëve që duhet të stërviten sa më shumë për të qenë në një gjendje sa më të mire fizike”, përfundoi holandezi.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Haan i kënaqur me një pikë Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Haan i kënaqur me një pikë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: