Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Benitez i kënaqur pas fitores ndaj Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Benitez i kënaqur pas fitores ndaj Chelseat Empty
MesazhTitulli: Benitez i kënaqur pas fitores ndaj Chelseat   Benitez i kënaqur pas fitores ndaj Chelseat Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 3:00 pm

Menaxheri i Liverpooli, Rafa Benitez, është ndarë i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij, pas fitores së djeshme ndaj Chelseat.
Të kuqtë iu rikthyem fitoreve me dy gola të Fernando Torres, të cilët ishin edhe golat e parë të tij këtë sezon në Anfield.

“Jam vërtet i kënaqur me lojtarët pasi e merituam fitoren. Kur luajtëm 11 kundër 11 ishim ekipi më i mirë dhe pastaj ata mbetën me 10 lojtarë, ne kishim më shumë kontroll dhe më shumë raste”, ka thënë Benietz për Liverpoolfc.tv.

“Ne morëm atë që merituam. Ishim më të mirë se ata. Mendoj se ishte e rëndësishme për ekipin dhe po ashtu për Fernandon të shënojë. Ishte një fitore vendimtare, por çdo ndeshje është si kjo. Jemi në një pozitë të mirë dhe ka shumë për të bërë”, ka shtuar trajneri spanjoll.Benitez i kënaqur pas fitores ndaj Chelseat F.0202091930851_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Benitez i kënaqur pas fitores ndaj Chelseat Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Benitez i kënaqur pas fitores ndaj Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: