Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Benitez refuzon vazhdimin e kontratës me Liverpoolin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 38
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Benitez refuzon vazhdimin e kontratës me Liverpoolin Empty
MesazhTitulli: Benitez refuzon vazhdimin e kontratës me Liverpoolin   Benitez refuzon vazhdimin e kontratës me Liverpoolin Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:07 pm

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, e ka refuzuar marrëveshjen e re e cila i është ofruar këtë javë, për shkak se dëshiron të ketë kontroll të plotë në menaxhim.

“Negociatat në mes të agjentit dhe përfaqësuesve ishin pozitive dhe miqësore, por dallimet tona bazohen në përgjegjësitë e mia. Pronarët llogarisin se vendimet menaxheriale duhet të jenë detyrë e drejtorit ekzekutiv”, ka thënë Benitez.

“Kam përvojë të madhe në futboll, në klube të ndryshme dhe nëse nuk keni drejtor teknik dhe ju jeni menaxher, ju duhet të keni kontroll në vendimet futbollistike. Por kjo gjithmonë duhet të jetë në koordinim me buxhetin i cili kontrollohet nga pronarët dhe klubi”, ka shtuar spanjolli.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Benitez refuzon vazhdimin e kontratës me Liverpoolin Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Benitez refuzon vazhdimin e kontratës me Liverpoolin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: