Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Redknapp i kënaqur nga përforcimet e reja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Redknapp i kënaqur nga përforcimet e reja Empty
MesazhTitulli: Redknapp i kënaqur nga përforcimet e reja   Redknapp i kënaqur nga përforcimet e reja Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 1:16 pm

Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, thotë se ai është i lumtur nga përforcimet e reja të cilat kanë arritur në afatin kalimtar dimëror.
Robbie Keane mbrëmë e kompletoi rikthimin nga Liverpooli tek ish-klubi i tij, për një shumë që thuhet të jetë 12 milionë funte. Krahas Robbie Keane, Tottenham këtë afat kalimtar e ka angazhuar edhe katër lojtarë të tjerë Jermaine Defoe, Carlo Cudicinin, Pascal Chimbonda dhe Wilson Palacios.

“Lëndimi i Jermaine është një goditje serioze për ne, ai filloi mirë dhe shënoi tri gola. Ai sigurisht se do të arrinte edhe shumë të tjerë deri në fund të sezonit, andaj kishim nevojë për një zëvendësues dhe nuk mund të gjenim një më të mirë se Robbie Keane”, ka deklaruar Redknapp për Sky Sports.

“Jemi të kënaqur nga rikthimi i tij. Por jemi të kënaqur edhe me Cudicinin dhe Palacios. Ata janë përforcime të shkëlqyeshme dhe unë jam shumë i kënaqur me punën që kemi bërë”, ka përfunduar trajneri i Tottenhamit.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Redknapp i kënaqur nga përforcimet e reja Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Redknapp i kënaqur nga përforcimet e reja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: