Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Inter kërkon D'Agostinon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Inter kërkon D'Agostinon Empty
MesazhTitulli: Inter kërkon D'Agostinon   Inter kërkon D'Agostinon Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:43 pm

Kampionët e Italisë janë shprehur të interesuar për shërbimet e mesfushorit të Udineses, Gaetano D'Agostino.
Mediat italiane sot kanë njoftuar se trajneri i Interit, Jose Mourinho, dëshiron ta ketë në skuadër anësorin e Genoas, Giandomenico Mesto, si edhe mesfushorin e Udines, Gaetano D'Agostino, për të cilin janë të interesuar edhe Juventusi dhe Roma.

Edhe pse është spekuluar se D’Agostino ka arritur një parakontratë me Bianconerët, faqja Udineseblog.it shkruan se italiani dëshiron ta vazhdojë karrierën e tij në Giuseppe Meazza.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Inter kërkon D'Agostinon Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Inter kërkon D'Agostinon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: