Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën Empty
MesazhTitulli: Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën   Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:52 pm

Sulmuesi brazilian, Adriano, thotë se ai është shumë falënderues për trajnerin e Interit, Jose Mourinho, për përkrahjen e tij.
“Ne kurrë nuk kemi pasur kundërthënie. Kemi biseduar dhe i kam pranuar gabimet e mia. Ai e ka kuptuar dhe më ka shpëtuar karrierën time”, ka thënë Adriano

“Ne kemi një raport të shkëlqyeshëm pasi ai është një trajner i madh dhe i trajton të gjithë baras. Ai vërtetë është ‘Special’,”, ka shtuar braziliani.Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën F.0202132018138_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: