Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mourinho shan lojtarët e tij

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Mourinho shan lojtarët e tij Empty
MesazhTitulli: Mourinho shan lojtarët e tij   Mourinho shan lojtarët e tij Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 11:56 am

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, i ka ‘sulmuar’ lojtarët e tij duke i ofenduar me fjalë të ndyta për shkak të paraqitjes së dobët në ndeshjen kundër Atalantas.

“La Repubblica” njofton se ‘I Veçanti’ ua ka thënë fjalët më të ndyta të zgjedhurve të tij në zhveshtore, pas humbjes prej 3-1 kundër Atalantas në Bergamo.

“Një Scudetto e keni fituar në gjykatë, të dytën sepse nuk keni pasur konkurrencë, ndërsa të tretën e keni fituar në minutat e fundit të Kampionatit. Ju jeni një grumbull m...”, është cituar portugezi nga “La Repubblica”.

Edhe “Sky Sport Italia” njofton se Mourinho e ka gjuajtur bllokun e tij të shënimeve në një kovë pas takimit me presidentin Massimo Moratti, i cili kishte qenë i nevrikosur me të për ndeshjen e dobët që zhvilluan zikaltrit.

Nerazzurët kanë kaluar një javë të trazuar, mirëpo e përmirësuan paksa situatën e keqe pas kualifikimit në gjysmëfinalen e Coppa Italia me fitoren kontroverse kundër Romës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Mourinho shan lojtarët e tij
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rossi lavdëron lojtarët e Lazios
» Maradona: Mourinho ёshtё heroi im
» Mourinho: Liverpool do ta fitojë titullin
» Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën
» Mourinho: Ronaldo e ka merituar çmimin e Lojtarit mё tё Mirё

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: