Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Skela: Do ta mbyll karrierën te Kotbus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Skela: Do ta mbyll karrierën te Kotbus Empty
MesazhTitulli: Skela: Do ta mbyll karrierën te Kotbus   Skela: Do ta mbyll karrierën te Kotbus Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 8:45 am

Përveç problemeve për klasifikimin në Bundesligë, te Energie Kotbus ekziston edhe një tjetër shqetësim: kontrata në skadencë e Ervin Skelës.

Megjithatë, mesfushori 32-vjeçar nuk i kushton shumë rëndësi këtij fakti. “Bisedat e para me drejtuesit e klubit për rinovim u zhvilluan në tetor, por unë preferova së pari të filloja përgatitjet me skuadrën. Për mua, kontrata nuk përbën asnjë shqetësim”, deklaroi fantazisti i Kombëtares shqiptare.

Ai konfirmoi dëshirën për të qëndruar te Kotbus, por kërkon që klubi t’i ofrojë të paktën tre vjet kontratë.

“Tashmë nuk jam më i ri dhe kjo mund të jetë kontrata ime e fundit si profesionist, shtoi vlonjati. Nëse klubi më ofron rinovim për dy vjet, me opsion edhe për një sezon të tretë, do të pranoja pa hezitim. Të luaj edhe në Ligën II? Do ta mbyllja me kënaqësi karrierën këtu. Besoj se Kotbus do të qëndrojë në Bundesligë, kemi ende shumë ndeshje përpara”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Skela: Do ta mbyll karrierën te Kotbus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adriano: Mourinho më ka shpëtuar karrierën
» Si ta bejme nje Virus i cili hap dhe mbyll nenstop CD-Rom

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: