Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Dështojnë negociatat për kalimin e Arshavin në Arsenal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Dështojnë negociatat për kalimin e Arshavin në Arsenal Empty
MesazhTitulli: Dështojnë negociatat për kalimin e Arshavin në Arsenal   Dështojnë negociatat për kalimin e Arshavin në Arsenal Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:51 pm

Agjenti i Andrei Arshavin, Dennis Lacher, ka pohuar se negociatat me Arsenalin janë ndërprerë dhe futbollisti nuk do ta veshë fanellën e topçinjve.
Tifozët e Arsenalit gjatë gjithë afatit kalimtar shpresuan se më në fund do të kishte një përforcim serioz të ekipit, megjithatë kjo sërish nuk ka ndodhur.

Arshavin mbrëmë ka udhëtuar në negociata përfundimtare me Arsenalin, por nuk ka gjetur gjuhë të përbashkët me drejtuesit e klubit.

Besohet se drejtuesit e Arsenalit nuk i kanë pranuar kërkesat personale të Arshavin, pas të cilës ka dështuar edhe transferimi. Edhe vetë agjenti i Arshavin, Dennis Lachter, e ka pohuar për Times se negociatat kanë dështuar.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Dështojnë negociatat për kalimin e Arshavin në Arsenal Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Dështojnë negociatat për kalimin e Arshavin në Arsenal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: