Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Advocaat: Arshavin do të jetë sensacion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Advocaat: Arshavin do të jetë sensacion Empty
MesazhTitulli: Advocaat: Arshavin do të jetë sensacion   Advocaat: Arshavin do të jetë sensacion Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 1:17 pm

Trajneri i Zenit St Petersburg, holandezi Dick Advocaat, thotë se Andrei Arshavin do jetë sensacioni i Premierligës.
Sot pritet të përfundojë edhe zyrtarisht transferimi i sulmuesit rus në Arsenal, pasi mbrëmë ai i përcaktoi edhe kushtet personale me topçinjtë dhe i kaloi testet mjekësore.

“Arsenali ende nuk e din se sa futbollist i mirë është Arshavin. Ai do të jetë sensacion. Arshavin vlen më tepër se shuma që ata paguan”, ka thënë Advocaat.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Advocaat: Arshavin do të jetë sensacion Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Advocaat: Arshavin do të jetë sensacion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: