Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ballack: Metodat e Scolarit nuk funksionin në Chelsea

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Ballack: Metodat e Scolarit nuk funksionin në Chelsea Empty
MesazhTitulli: Ballack: Metodat e Scolarit nuk funksionin në Chelsea   Ballack: Metodat e Scolarit nuk funksionin në Chelsea Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 4:49 pm

Mesfushori gjerman Michael Ballack thotë se metodat e menaxherit Luiz Felipe Scolari nuk përputheshin me lojën e Chelseat.
“Çdo menaxher ka metodën e tij të stërvitjes dhe Scolari ka qenë mjaft i suksesshëm me mënyrat e tij në të kaluarën. Ai ka dëshmuar se është një trajner i shkëlqyer, por së fundi pati mungesë të suksesit në Chelsea”, ka thënë Ballack.

Ballack, së bashku me Didier Drogban dhe Petr Cech, ishin tre yjet të cilët mendohet se ia kanë “ngulë” thikën brazilianit, por 32-vjeçari thotë se ai ka qenë i befasuar nga shkarkimi i trajnerit.

“Isha i befasuar nga shkarkimi i Scolarit. Nuk e kam pritur atë dhe kisha raporte të mira me të. Diçka si kjo gjithmonë është e pakënaqur. Është turp që ai nuk është më me ne”, ka shtuar gjermani.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Ballack: Metodat e Scolarit nuk funksionin në Chelsea Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Ballack: Metodat e Scolarit nuk funksionin në Chelsea
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: