Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Chelsea planifikon transferim shokues

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Chelsea planifikon transferim shokues Empty
MesazhTitulli: Chelsea planifikon transferim shokues   Chelsea planifikon transferim shokues Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 7:03 pm

Chelsea është duke përgatitur të bëjë një lëvizje shokuese për ta transferuar sulmuesin e Manchester United, Carlos Tevez.

Tevez është i huazuar te United deri në fund të këtij sezoni, ndërsa “Daily Star” njofton se argjentinasi nuk do të qëndrojë më shumë te skuadra e Sir Alex Ferguson.

“Chelseat i pëlqen shumë Tevezi dhe ai pritet të jetë transferimi kryesor gjatë verës, së bashku me Luis Fabianon, i cili është shumë afër që të nënshkruajë me ne”, ka thënë një burim i brendshëm i Bluve për “Daily Star”.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Chelsea planifikon transferim shokues Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Chelsea planifikon transferim shokues
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: