Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Gerrard: Duhet ta mposhtim Evertonin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Gerrard: Duhet ta mposhtim Evertonin Empty
MesazhTitulli: Gerrard: Duhet ta mposhtim Evertonin   Gerrard: Duhet ta mposhtim Evertonin Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:44 pm

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, dëshiron që skuadra e tij ta mposhtë skuadrën rivale Everton në ndeshjen e sotme në kuadër të FA Cup.
Evertoni dhe Liverpooli takohen të mërkurën mbrëma në Goodison Park për të zhvilluar takimin e dytë, pasi që ndeshja e parë përfundoi me rezultat të barabartë, 1-1.

“Kemi pasur shumë barazime kohëve të fundit në ndeshjet të cilat është dashur t’i fitojmë. Prandaj dëshiroj që fitorja kundër Chelseat të jetë një kthim drejt sukseseve”.

“Ne duhet ta shfrytëzojmë këtë moment dhe vetëbesimin që kemi fituar me qëllim që në ndeshjet e radhës të dalim fitues, duke filluar nga takimi i mbrëmjes kundër Evertonit”, ka thënë mesfushori anglez.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Gerrard: Duhet ta mposhtim Evertonin Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Gerrard: Duhet ta mposhtim Evertonin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: