Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Torres: Gerrard më i mirë se Lampard

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Torres: Gerrard më i mirë se Lampard Empty
MesazhTitulli: Torres: Gerrard më i mirë se Lampard   Torres: Gerrard më i mirë se Lampard Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:13 pm

Sulmuesi i Liverpoolit, Fernando Torres, e vlerëson kapitenin e ekipit të tij Steven Gerrard si një mesfushor shumë më të mirë se ai i Chelseat, Frank Lampard.
“Për mua, Gerrard është idhull. Më ka pëlqyer shumë edhe para se të vij në Anfield dhe është mrekulli të luash në ekip me të. Ai është në listën time të mesfushorëve më të mirë në botë, pa dyshim”, ka thënë Torres.

“Ai ka një goditje të mirë, kontroll të mirë, ai arrin në kuadratin e penaltisë në kohën e duhur dhe ka një vizion të madh në fushë. Në momente të caktuara ai është një sulmues. Një mesfushor i cili shënon dhe krijon raste si ai, është i veçantë”.

“Frank Lampard është po ashtu një futbollist i madh. Ai ka shumë aspekte të lojës së tij të cilat janë të ngjashme me të Gerrard. Por, nëse më pyetni mua cilin do ta preferoja në Liverpool, padyshim se do të thosha Stevien”, ka shtuar spanjolli.Torres: Gerrard më i mirë se Lampard F.0201164220306_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Torres: Gerrard më i mirë se Lampard Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Torres: Gerrard më i mirë se Lampard
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: