Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Behrami lavdëron trajnerin Zola

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Behrami lavdëron trajnerin Zola Empty
MesazhTitulli: Behrami lavdëron trajnerin Zola   Behrami lavdëron trajnerin Zola Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:58 pm

Mesfushori kosovar, Valon Behrami, i cili aktivizohet në Premierligë tek West Ham United, ia ka atribuuar rikthimin pozitiv të formës së ekipit trajnerit Gianfranco Zola.
“Të gjithë po luftojmë së bashku për t’u përmirësuar çdo ditë, dhe ky është sekreti ynë”, ka thënë Behrami, i cili aktivizohet për kombëtaren e Zvicrës.

“Kur kemi humbur katër ndeshje radhazi, menaxheri ishte gjithmonë pozitiv, duke qeshur me ekipin, andaj kur shkonim në stërvitje kënaqeshim duke punuar edhe më shumë. Kjo ju bën edhe më të fortë dhe tash vetëm duhet të vazhdojmë të përmirësohemi”, ka shtuar Behrami.
Behrami lavdëron trajnerin Zola F.0202105334926_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Behrami lavdëron trajnerin Zola Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Behrami lavdëron trajnerin Zola
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: