Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Laporta: Reali mundohet ta destabilizojë Barcën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Laporta: Reali mundohet ta destabilizojë Barcën Empty
MesazhTitulli: Laporta: Reali mundohet ta destabilizojë Barcën   Laporta: Reali mundohet ta destabilizojë Barcën Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 2:21 pm

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, është i nevrikosur në lidhje me spekulimet sipas të cilave Real Madridi është duke kërkuar ta transferojë Lionel Messin.

“Kjo është një fushatë për ta destabilizuar Barcelonën. Ata po mundohen t’i fshehin problemet e tyre dhe të krijojnë probleme te ne. Messi është i lumtur këtu, ndërsa atë e tregon gjatë secilës lojë”, ka thënë Laporta pas ndeshjes kundër Numancias.

Nga ana tjetër vetë argjentinasi ka mohuar spekulimet për ndonjë largim drejt Bernabeut.

“Nuk e di se nga vinë të gjitha këto spekulime. Unë asnjëherë nuk kam dashur të largohem nga kjo skuadër. Nëse ndonjëherë largohem kjo do të jetë për arsyen se skuadra nuk më dëshiron më, jo për faktin se unë dëshiroj të largohem”.

“Barcelona gjithmonë më ka trajtuar mua dhe familjen time në mënyrën më të jashtëzakonshme, që nga koha kur kam qenë fëmijë. Prandaj qëndrimi im te Barcelona është mënyra me të cilën unë i falënderoj ata për atë që kanë bërë për mua”, ka thënë Messi për Barca TV.

Laporta: Reali mundohet ta destabilizojë Barcën F.0125125213429_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Laporta: Reali mundohet ta destabilizojë Barcën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Joan Laporta: Po shkruajmë historinë
» Reali fiton përballë Osasunas
» Mijatovic afёr largimit nga Reali
» Mijatovic afёr largimit nga Reali
» Barca dhe Reali skuadrat më të popullarizuara

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: