Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ranieri: Juve dëshiron Diegon dhe Ligën e Kampionëve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Ranieri: Juve dëshiron Diegon dhe Ligën e Kampionëve Empty
MesazhTitulli: Ranieri: Juve dëshiron Diegon dhe Ligën e Kampionëve   Ranieri: Juve dëshiron Diegon dhe Ligën e Kampionëve Icon_minitimeFri Jan 23, 2009 11:58 am

Pas spekulimeve disamuajshe, Claudio Ranieri më në fund e ka zyrtarizuar interesimin e Juventusit për mesfushorin e Werder Bremenit, Diego.

“Diego është një lojtar i fortë, ai është i jashtëzakonshëm dhe ne jemi duke e përcjellë, sepse duhet ta vlerësojmë atë në të gjitha mënyrat. Mua më pëlqen Diego, mirëpo duhet të shohim se a mund të përshtatet në makinerinë tonë”, ka thënë trajneri bardhezi.

Përveç zëvendësuesit të Pavel Nedvedit, një tjetër objektiv më i madh i Ranierit është Liga e Kampionëve.

“Do të mundohemi. Duhet të kemi vullnet dhe ta ëndërrojmë finalen. Shpresoj që kur të luajmë kundër Chelseat të jemi në formë të mirë”.

“Liga e Kampionëve kohë pas kohe nxit shumë momente emocionuese dhe krijon stres, prandaj shpresoj që lojtarët e mi të jenë të gatshëm të përballen me të gjitha shqetësimet”, ka përfunduar ish-trajneri i Chelseat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Ranieri: Juve dëshiron Diegon dhe Ligën e Kampionëve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Wenger: City mund të konkurrojë për Ligën e Kampionëve
» Manchester City i gatshëm për Diegon
» Trezeguet: E dua medaljen e Ligës së Kampionëve
» Trezeguet fton Riberyn te Juve
» Ranieri: Nuk mund të largohem nga Juventusi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: