Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Trezeguet fton Riberyn te Juve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Trezeguet fton Riberyn te Juve Empty
MesazhTitulli: Trezeguet fton Riberyn te Juve   Trezeguet fton Riberyn te Juve Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 1:11 pm

Sulmuesi i francez i Juventusit, David Trezeguet, thotë se bashkëkombësi i tij Franck Ribery do të ishte përforcim i përsosur te Zonja e Vjetër.
Bianconerët e kanë përpiluar listën e lojtarëve, të cilën konsiderohen favoritë për ta zëvendësuar legjendën Pavel Nedved, ndërsa njëri prej tyre është edhe anësori i Bayern Munichut, Franck Ribery.

“Ribery është një lojtar i shkëlqyer dhe do të ishte përforcim i jashtëzakonshëm i skuadrës. Sido që të jetë, mendoj se drejtuesit e skuadrës janë në dijeni se zëvendësuesi i Nedvedit duhet të jetë futbollist i jashtëzakonshëm”, ka thënë Trezegol.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Trezeguet fton Riberyn te Juve Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Trezeguet fton Riberyn te Juve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: