Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Kaka preferon Manchester United dhe Arsenalin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 38
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Kaka preferon Manchester United dhe Arsenalin Empty
MesazhTitulli: Kaka preferon Manchester United dhe Arsenalin   Kaka preferon Manchester United dhe Arsenalin Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 8:38 am

Ylli i Milanit, Leite Kaka, i cili raportohet se ёshtё afёr kalimit nё Manchester City, thotë se ёshtё njё tifoz i dy klubeve tjera angleze, Manchester United dhe Arsenalit.

“Arsenali dhe Manchester United janё ndryshe nga ekipet tjera angleze. Ata luajnë mё shumё dhe mё hapur si dhe janë ndryshe nga ekipet tipike angleze, tё cilat kanё sulmues tё lartё dhe mbajnë topin”, ka thёnё Kaka.

“Kjo ёshtё mё karakteristike pёr Liverpoolin dhe Chelsean, tё cilat janë ekipe mё taktike, mё angleze. United dhe Arsenal janë mё tё shpejtё. Ata i lejojnë ekipet tjera tё luajnë dhe ata luajnë po ashtu”, ka shtuar braziliani.

Kaka sё fundi ka thёnё se rreth vendimit nёse do tё kalojё apo jo nё City, do tё bazohet edhe nё këshillat e familjarёve tё tij.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Kaka preferon Manchester United dhe Arsenalin Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Kaka preferon Manchester United dhe Arsenalin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: