Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Beckham: Në Angli do të luaja vetëm për United

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Beckham: Në Angli do të luaja vetëm për United Empty
MesazhTitulli: Beckham: Në Angli do të luaja vetëm për United   Beckham: Në Angli do të luaja vetëm për United Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:44 pm

Beckham: Në Angli do të luaja vetëm për United

Mesfushori i huazuar te Milani, David Beckham, ka deklaruar se shumë skuadra kanë qenë të interesuara për shërbimet e tij para se t’i bashkëngjitej Milanit, ndërsa pohon se nuk do të luante për ndonjë skuadër tjetër angleze përveç Manchester Unitedit.
“Kam marrë oferta nga shumë skuadra angleze dhe nga dy skuadra italiane, mirëpo unë e dëshiroja Milanin që në momentin e parë kur kuptova se janë të interesuar për mua”.

“Të luash krahas Kakasë, Ronaldinhos dhe Patos, është një ofertë që nuk refuzohet. Mendoj se Kaka është lojtari më i mirë në botë”.

“Nuk mendoj se do të kthehem ndonjëherë në Premier League, mirëpo nëse do të rikthehesha ndonjëherë nuk do të luaja në asnjë skuadër tjetër pos Manchester Unitedit. Ndërsa më duhet të them se United nuk u interesua për mua”, është shprehur Beckham për “Sportweek”.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Beckham: Në Angli do të luaja vetëm për United Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Beckham: Në Angli do të luaja vetëm për United
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: