Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Milani në pritje të brazilianit Filipe Mationi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMilani në pritje të brazilianit Filipe Mationi Empty
MesazhTitulli: Milani në pritje të brazilianit Filipe Mationi   Milani në pritje të brazilianit Filipe Mationi Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 2:04 pm

Milano - Skuadra e Milanit është në pritje të lojtarit brazilian Mationi. Mediat italiane publikojnë sot se mes klubit kuqezi dhe mesfushorit shkatërrues është arritur një marrëveshje që do ta mbajë atë në Milano për 4 vjet e gjysmë. Menaxheri i lojtarit, Mino Raiola, deklaron se Mationi do të mbërrijë nesër në Milano, ku më pas edhe do të fillojë stërvitjen.

“Mationi do të mbërrijë nesër në Milano, ku do të bëjë edhe vizitat mjekësore. Mes palëve është arritur një marrëveshje për katër vjet e gjysmë, dhe tani pritet vetem të luajë”, deklaron menaxheri i lojtarit.

Mationi është 20 vjeç, dhe është një mesfushor shkatërrues. Milani i ka dhënë 6 milion euro skuadrës së Gremios për të marrë shërbimet e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milani në pritje të brazilianit Filipe Mationi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: