Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ferguson dënon Nanin me 60 mijë funte

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Ferguson dënon Nanin me 60 mijë funte Empty
MesazhTitulli: Ferguson dënon Nanin me 60 mijë funte   Ferguson dënon Nanin me 60 mijë funte Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 6:56 pm

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, do ta dënojë portugezin Nani me 60 mijë funte, për shkak të kartonit të kuq të cilin e mori në ndeshjen kundër West Hamit.

Nani u ndëshkua me karton që në pjesën e parë, pasi që në mënyrë të panevojshme e goditi me kokë lojtarin kundërshtar, Lucas Neill. Ferguson është hidhëruar shumë për shkak të reagimit të lojtarit të tij dhe ka vendosur ta dënojë me dy rroga javore, nga të cilat shpreson që Nani të mësojë.

Për shkak të kartonit të kuq, Federata Angleze e Futbollit, e ka suspenduar portugezin me tri lojë, që do të thotë se ai sigurisht se do të mungojë në ndeshjen e fundit kundër Wiganit, si dhe në dy ndeshjet e para të sezonit të ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ferguson dënon Nanin me 60 mijë funte
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: