Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan Empty
MesazhTitulli: Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan   Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 8:03 am

Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, ka folur në lidhje me spekulimet për transferimin e qendërmbrojtësit Philippe Mexes te Milan, duke thënë se ai do të qëndrojë në Olimpico.



Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan F.0113172014473_m



“Mexes më ka thënë se ai ndjehet mirë te Roma dhe dëshiron të qëndrojë. Kemi folur në lidhje me këtë gjë në zyrën time, dhe ai më ka thënë se dëshiron të jetë më i miri në pozitën e tij dhe dëshiron të japë maksimumin për këtë skuadër, të cilës ia detyron respektin e tij”.



“Skuadra e respekton Mexesin për mënyrën se si është përkushtuar gjatë viteve sa ka luajtur për Romën”, ka thënë Spalletti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan Empty
MesazhTitulli: Re: Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan   Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 5:47 pm

EXTrem shkruajti:
Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, ka folur në lidhje me spekulimet për transferimin e qendërmbrojtësit Philippe Mexes te Milan, duke thënë se ai do të qëndrojë në Olimpico.



Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan F.0113172014473_m



“Mexes më ka thënë se ai ndjehet mirë te Roma dhe dëshiron të qëndrojë. Kemi folur në lidhje me këtë gjë në zyrën time, dhe ai më ka thënë se dëshiron të jetë më i miri në pozitën e tij dhe dëshiron të japë maksimumin për këtë skuadër, të cilës ia detyron respektin e tij”.



“Skuadra e respekton Mexesin për mënyrën se si është përkushtuar gjatë viteve sa ka luajtur për Romën”, ka thënë Spalletti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spalletti: Mexes nuk do të transferohet te Milan
» Ribery dëshiron të transferohet te Barca
» Milan i interesuar për brazilianin Alex
» Beckham dëshiron tё mbetet nё Milan
» Milan fitoi Boterorin e klubeve ne futboll

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: