Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 NBA: Spursat mposhtin Lakersat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

NBA: Spursat mposhtin Lakersat Empty
MesazhTitulli: NBA: Spursat mposhtin Lakersat   NBA: Spursat mposhtin Lakersat Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 8:24 pm

Roger Mason ka thumbuar një tre-pikësh vetëm 10 sekonda para fundit, për t’i dhënë San Antonio Spurs fitoren 112-111 ndaj Los Angeles Lakers.

Pasi Kobe Bryant shënoi tre-pikësh për t’i dhënë avantazhin 111-109 Lakersave, 12 sekonda para fundit, Spursat kërkuan time-out, pas të cilës Mason shënoi pikët heroike.

Pau Gasol shënoi 21 pikë dhe Bryant 20 pikë dhe 10 asistime për Lakers, derisa tek Spurs, Ginobili shënoi 27 pikë, ndërsa Tony Parker arriti kuotën e 20 pikëve.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
NBA: Spursat mposhtin Lakersat Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
NBA: Spursat mposhtin Lakersat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Sporte të ndryshme-
Kërce tek: