Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё Empty
MesazhTitulli: NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё   NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 8:08 am

NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё

NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё F.0113115144373_m

Kampioni aktual i NBA-sё, Boston Celtics, ka mposhtur Toronto
Raptors pёr tё dytёn herё brenda dy ditёsh, por kёtё herё ka pasur
nevojё pёr kohёn shtesё pёr tё fituar me rezutlat 115-109.

Paul Pierce ka shёnuar pikёt mё tё larta tё sezonit, 39, ndёrsa Kevin
Garnett shёnoi 20 pikё dhe 12 kёrcime, pёr tё ndihmuar fitoren e 19-tё
nё 21 ndeshje nё shtёpi tё Bostonit, kёtё sezon.

Andrea Bargnani shёnoi 23 pikё pёr Raptors, ndёrsa Chris Bosh,
kontribuoi me 18 pikё dhe 11 kёrcime. Ndeshjen e tё dielës mbrëma,
Celtics-at e fituan me rezultat 94-88.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
NBA: Celtics mposhtin Raptors nё kohёn shtesё
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Sporte të ndryshme-
Kërce tek: