Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Në fokus: Windows 7 përballë botës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Në fokus: Windows 7 përballë botës Empty
MesazhTitulli: Në fokus: Windows 7 përballë botës   Në fokus: Windows 7 përballë botës Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:05 pm

Gjersa Windows 7 po lëviz përmes procesit Beta, ju do të shihni një
numër të ankesave që zakonisht ndahen në dy klasë. Ato të cilat
shprehin ndjenja se nuk ka ndryshuar sa duhet dhe …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Në fokus: Windows 7 përballë botës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: