Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Në fokus: 2009 Honda Insight

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Në fokus: 2009 Honda Insight Empty
MesazhTitulli: Në fokus: 2009 Honda Insight   Në fokus: 2009 Honda Insight Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:06 pm

Edhe pse jemi edhe tri ditë larg shpalosjes zyrtare të modelit 2009
Honda Insight (paraqitja do të bëhet në Panairin e Automjeteve në
Detroit), Carscoop nuk ka mundur të përmbahet dhe ka lëshuar
fotografitë …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Në fokus: 2009 Honda Insight
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: