Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcelona do ta shesë Henryn?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Barcelona do ta shesë Henryn? Empty
MesazhTitulli: Barcelona do ta shesë Henryn?   Barcelona do ta shesë Henryn? Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:43 pm

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, e vlerëson shumë sulmuesin francez Thierry Henry, mirëpo bordi i skuadrës dëshiron të përfitojë para nga shitja e tij në fund të sezonit.
Blaugranët janë duke u përgatitur ta shesin Henryn gjatë periudhës kalimtare të verës dhe ta zëvendësojnë atë me Franck Riberyn ose Yoann Gourcuffin, pavarësisht se Guardiola është i kënaqur me performancën e tij.

“AS” shkruan se Henry do të qëndrojë në Camp Nou vetëm nëse Guardiola insiston të mos shitet. Katalunasit kanë paguar 27 milionë euro për Henryn kur e transferuan nga Arsenali, prandaj dëshirojnë të fitojnë një vlerë të përafërt duke e shitur atë sërish në Premier League.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."




Barcelona do ta shesë Henryn? Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Barcelona do ta shesë Henryn?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: