Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë Empty
MesazhTitulli: Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë   Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 1:16 pm

Portieri i Chelseat, Petr Cech, është i bindur se fati i Premierligës tashmë nuk është në duart e tyre, por ai mendon se ekipi duhet të fillojë të fitojë.
“Nëse bëhet fjalë për koncentrim ose jo nuk e di, por duhet t’i japim fund kësaj. Në fillim të sezonit në shumë ndeshje nuk pranuam gola, pastaj që nga dhjetori gjërat u ndryshuan”, ka thënë Cech.

“Mund të luani një ndeshje të shkëlqyeshme, por t’i lejoni kundërshtarit të shënojë. Kjo edhe na ndodh dhe na përkeqëson gjërat”.

“Gjithë çfarë duhet të bëjmë është të fitojmë, dhe nëse Liverpooli dhe United humbin pikë, ne do të mund t’u afrohemi. Kjo është e vetmja rrugë për ne”, ka shtuar portieri çek.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Cech: Duhet të fillojmë të fitojmë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: