Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Liverpool pranon ofertën e Tottenham për Keane?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Liverpool pranon ofertën e Tottenham për Keane? Empty
MesazhTitulli: Liverpool pranon ofertën e Tottenham për Keane?   Liverpool pranon ofertën e Tottenham për Keane? Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:53 pm

Sulmuesi i Liverpoolit, Robbie Keane, është në rrugë për t’u rikthyer tek ish-klubi i tij Tottenham gjatë ditës së sotme.
Daily Mail shkruan se Tottenhami ka ofruar 15 milionë funte për Keane, të cilën Liverpooli e ka pranuar dhe pritet që sulmuesi irlandez të nënshkruajë sot për ish-klubin e tij.

Vetëm gjashtë muaj pas transferimin në kahen e kundërt, për 20.3 milionë euro, sulmuesi u la jashtë ekipit të Liverpoolit në fitoren e djeshme 2-0 ndaj Chelseat në Anfield. Nëse transferon Keane-n, Tottenhami do të fitojë 5.3 milionë funte nga ky rikthim.

Liverpool pranon ofertën e Tottenham për Keane? F.0202130747661_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Liverpool pranon ofertën e Tottenham për Keane? Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Liverpool pranon ofertën e Tottenham për Keane?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: